Gazelle Gift Cards

What to Watch: Soccer on TV

What to Watch: Soccer on TV

SATURDAY : January 26 SUNDAY : January 27

FOX SOCCER
Australia MELBOURNE-SYDNEY (live) 1:30 am.
FA Cup BRIGHTON & HOVE ALBION-ARSENAL (live) 9:30 am.
FA Cup MANCHESTER UNITED-FULHAM (live) Noon.

FOX SOCCER PLUS
FA Cup STOKE CITY-MANCHESTER CITY (live) 7:45 am.
FA Cup NORWICH CITY-LUTON TOWN (live) 10 am.
Scotland DUNDEE UNITED-ROSS COUNTY (delay) 2 pm.
FA Cup MACCLESFIELD TOWN-WIGAN (delay) 7 pm.

FOX DEPORTES
FA Cup BRIGHTON & HOVE ALBION-ARSENAL (live) 9:30 am.
FA Cup MANCHESTER UNITED-FULHAM (live) noon.

BeIN SPORT
France STADE RENNAIS-MARSEILLE (live) 10:55 am.
Italy JUVENTUS-GENOA (live) 2:40 pm.

BeIN SPORT en Espanol
Spain CELTA-REAL SOCIEDAD (live) 10:55 am.
Italy JUVENTUS-GENOA (live) 2:40 pm.

UNIVISION DEPORTES
France STADE RENNAIS-MARSEILLE (live) 10:55 am.
France EVIAN-AJACCIO (live) 1:55 pm.
Mexico QUERETARO-TIGRES (live) 5:55 pm.
Mexico MONTERREY-SAN LUIS (live) 7:55 pm.
Mexico ATLAS-AMERICA (live) 9:55 pm.

UNIMAS
Mexico TIJUANA-PACHUCA (live) 7:55 pm.

GOLTV
Germany BAYERN MUNICH-GREUTHER FURTH (live) 9:30 am.
Germany WERDER BREMEN-BORUSSIA DORTMUND (live) 12:30 pm
Brazil SAO PAULO-MIRASOL (live) 2:30 pm.
Mexico PUMAS MORELOS-ESTUDIANTES (live) 5 pm.
Mexico IRAPUATO-MERIDA (live) 8 pm.

FOXSOCCER2GO.com
FA Cup STOKE CITY-MANCHESTER CITY (live) 7:45 am.
FA Cup NORWICH CITY-LUTON TOWN (live) 10 am.
FA Cup MACCLESFIELD TOWN-WIGAN (live) 10 am.
Scotland DUNDEE UNITED-ROSS COUNTY (live) 10 am.
FA Cup MANCHESTER UNITED-FULHAM (On Demand) 11:59 pm.
FA Cup BRIGHTON & HOVE ALBION-ARSENAL (On Demand) 11:59 pm.

ESPN3.com
Netherlands TBA (live) 8:30 am.
Africa Cup of Nations IVORY COAST-TUNISIA (live) 10 am.
Netherlands TBA (live) 10:30 am.
Africa Cup of Nations ALGERIA-TOGO (live) 1 pm.
Portugal BRAGA-BENFICA (live) 3:15 pm.

FOX SOCCER
FA Cup BRENTFORD-CHELSEA (live) 6:55 am.
FA Cup LEEDS UNITED-TOTTENHAM (live) 9 am.
FA Cup OLDHAM-LIVERPOOL (live) 11 am.

FOX SOCCER PLUS
Scotland ABERDEEN-HIBERNIAN (live) 7:30 am.

FOX DEPORTES
FA Cup BRENTFORD-CHELSEA (live) 6:55 am.
FA Cup LEEDS UNITED-TOTTENHAM (live) 9 am.
FA Cup OLDHAM-LIVERPOOL (live) 11 am.

BeIN SPORT
Spain REAL MADRID-GETAFE (live) 5:55 am.
Italy ATALANTA-AC MILAN (live) 8:55 am.
Spain BARCELONA-OSASUNA (live) 12:55 pm.
Spain BILBAO-ATLETICO MADRID (live) 2:55 pm.
South American U-20 Championship PERU-COLOMBIA (live) 5:40 pm.
South American U-20 Championship PARAGUAY-ECUADOR (live) 7:55 pm.

BeIN SPORT en Espanol
Italy PARMA-NAPOLI (livE) 8:55 am.
Spain BARCELONA-OSASUNA (live) 12:55 pm.
South American U-20 Championship CHILE-URUGUAY (live) 3:25 pm.
South American U-20 Championship PERU-COLOMBIA (live) 5:40 pm.
South American U-20 Championship PARAGUAY-ECUADOR (live) 7:55 pm.

UNIVISION
Mexico TOLUCA-UNAM (live) 12:55 pm.

UNIVISION DEPORTES
Mexico TOLUCA-UNAM (live) 12:55 pm.
Mexico ATLANTE-JAGUARES (live) 6:55 pm.

GOLTV
Germany NUREMBERG-HAMBURG (live) 9:30 am.
Germany FORTUNA DUESSELDORF (live) 11:303
Copa Centroamericana (live) 2:30 pm.
Copa Centroamericana (live) 5 pm.

FOXSOCCER2GO.com
Scotland ABERDEEN-HIBERNIAN (live) 7:30 am.
FA Cup LEEDS UNITED-TOTTENHAM (On Demand) 11:59 pm.
FA Cup OLDHAM-LIVERPOOL (On Demand) 11:59 pm.
FA Cup BRENTFORD-CHELSEA (On Demand) 11:59 pm.

ESPN3.com
Africa Cup of Nations CAPE VERDE-ANGOLA (live) 12 pm.
Africa Cup of Nations MOROCCO-SOUTH AFRICA (live) 12 pm.